Paryžiaus oro uosto tarnyba

Taksi, iš kurio galima nuvykti iš Paryžiaus Beauvais oro uosto į Paryžių, Orly arba Roissy CDG oro uostą. Atstumas tarp Paryžiaus Beauvais ir Roissy CDG oro uostų yra 80 km. Norėdami užmegzti ryšį tarp jų, galite užsisakyti pervežimą iš Paryžiaus Beauvais oro uosto į bet kurią kitą paskirties vietą. Mūsų mikroautobusų ar automobilių paslaugos yra specializuota ir veiksminga transporto priemonė oro uoste.

Kaip nuvykti iš Beauvais oro uostas į Paryžiaus centrą

Taksi yra vienas iš paprasčiausių būdų keliauti, iš Paryžiaus Beauvais oro uosto į bet kurią paskirties vietą, jis taip pat yra vienas iš patogiausių. Taksi kaina kainuoja nuo 130 € / 170 € priklausomai nuo to, ar kelionė atliekama per dieną ar naktį.

Mūsų transporto priemonės 

Kontakto

 Šioje svetainėje mes visi jums reikia padaryti kiekvieną kelionę Paryžiaus oro uoste malonipatirtis. Dauguma žmonių, lankančių Paryžiuje, naudojasi mūsų taksi paslaugomis savo transportavimo poreikiams. Tai, kas daro mus pirmaujančiu žaidėju versle, yra tai, kad, skirtingai nuo daugelio kitų taksi paslaugų teikėjų Paryžiuje, puikiai žinome Paryžių ir suprantame, kodėl tai yra saldus rojus tiek turistams, tiek piliečiams.


CONTACT-US: 

 

 

 

Paris Cab Airport ® on your mobile

 
Coming soon at your fingertips on
iOS and Android.