Usługa taksówek na lotnisku Paryż Beauvais

Taksówka do transferu z lotniska Paris Beauvais na lotnisko Paris, Orly lub Roissy CDG. Odległość między lotniskami Paris Beauvais i Roissy CDG wynosi 80 km. Aby wykonać połączenie między nimi, można zarezerwować transfer z lotniska Paris Beauvais do dowolnego innego miejsca. Nasz serwis Mini Bus lub Car jest specjalistycznym i wydajnym środkiem transportu na lotnisku.

Jak dostać się z lotniska Beauvais do centrum Paryża?

Taksówka jest jednym z najprostszych sposobów podróżowania, z lotniska Paris Beauvais do dowolnego miejsca, jest również jednym z najbardziej komfortowych. Cena taksówki wynosi od 130 do 170 euro, w zależności od tego, czy podróż odbywa się w dzień czy w nocy.

Nasze pojazdy

Kontakt

 Na tej stronie internetowej jesteśmy wszystkim, czego potrzebujesz, aby każda podróż na lotnisku w Paryżu była przyjemnym doświadczeniem. Większość osób, które odwiedzają Paryż, korzysta z naszych usług taksówkarskich dla swoich potrzeb transportowych. To, co czyni nas wiodącą postacią w tym biznesie, to fakt, że w przeciwieństwie do większości innych dostawców usług taksówkowych w Paryżu, znamy Paryż doskonale i rozumiemy, dlaczego jest on słodkim rajem zarówno dla turystów, jak i obywateli.


CONTACT-US: 

 

 

 

Paris Cab Airport ® on your mobile

 
Coming soon at your fingertips on
iOS and Android.