Paryžiaus Beauvais oro uosto tarnyba


Perkėlimo paslauga

 

Mes siūlome Jums patogiausią variantą keliauti iš Paryžiaus Beauvais oro uosto į visą Prancūziją. Dėl atstumo tarp oro uosto ir miesto centro kaina gali skirtis. Kai išsinuomojate automobilio paslaugą su vairuotoju, vairuotojas jūsų lauks skrydžio pabaigoje su ženklu su jūsų vardu, kad nunešitumėte jus į kelionės tikslą. Jūs galite užsisakyti automobilį Mūsų kaina yra 130 eurų čia.

Perdavimo

 

Autobuso kaina iš Beauvais į Paryžių svyruoja nuo 130 iki 170 eurų, priklausomai nuo eismo ir paros laiko.

Mikroautobusas

 

 

Taip pat galima užsisakyti mikroautobusą 15 keleivių Bovė.

 

Ar paskirties Disneilendas ar jūsų Paryžius viešbutis?
Norėdami iš Paryžiaus Beauvais oro uosto nuvykti į Disneilendiją, rekomenduojame užsisakyti pervežimo autobusu siužetą arba užsisakyti pervežimo paslaugas. Jei rezervuosite pervežimą iš anksto, vairuotojas jūsų lauks oro uosto atvykimo zonoje su užsakymo metu nurodytu vardu.

Mes visi jums reikia padaryti savo kelionę iš Paryžiaus oro uosto malonipatirtis. Dauguma žmonių, lankančių Paryžiuje, naudojasi mūsų taksi paslaugomis savo transportavimo poreikiams. Skirtingai nuo daugelio kitų taksi paslaugų teikėjų Paryžiuje, mes žinome Paryžiaus Beauvais oro uosto viduje ir iš Paryžiaus siūlo geriausią transporto variantą tiek turistams, tiek piliečiams.


CONTACT-US: 

 

 

 

Paris Cab Airport ® on your mobile

 
Coming soon at your fingertips on
iOS and Android.