Port lotniczy Paris Beauvais


Usługa transferu

 

Oferujemy Państwu najbardziej komfortową opcję podróży z lotniska Paris Beauvais do całej Francji. Ze względu na odległość pomiędzy lotniskiem a centrum miasta, cena może się różnić. Wypożyczając transport wahadłowy z kierowcą, będzie on czekał na Ciebie przy odlocie lotu ze znakiem z Twoim nazwiskiem, aby zabrać Cię do celu. Możesz zarezerwować samochód. Nasz kurs wynosi tutaj 130 euro.

Shuttle

 

Cena vana z Beauvais do Paryża waha się od 130 do 170 euro, w zależności od natężenia ruchu i pory dnia. Jest to bardzo interesująca opcja, zarówno pod względem podróży "od drzwi do drzwi", jak i pod względem komfortu.

BUSOWA

 

 

W Beauvais można również zarezerwować minibus dla 15 pasażerów.

 

Czy to Disneyland czy twój hotel w Paryżu?
Aby dostać się z lotniska Paris Beauvais do Disneylandu, zalecamy skorzystanie z autobusu typu shuttle lub zarezerwowanie usługi transferu. Jeśli zarezerwujesz transfer z wyprzedzeniem, kierowca będzie czekał na Ciebie w strefie przylotów na lotnisku ze znakiem z nazwą wskazaną w momencie rezerwacji.

Jesteśmy wszystkim, czego potrzebujesz, aby uczynić Twoją podróż z lotniska w Paryżu przyjemnym doświadczeniem. Większość osób, które odwiedzają Paryż, korzysta z naszych usług taksówkarskich dla swoich potrzeb transportowych. W przeciwieństwie do większości firm świadczących usługi taksówkarskie w Paryżu, znamy lotnisko Paris Beauvais na wylot, oferujące najlepszą opcję transportową zarówno dla turystów, jak i obywateli.


CONTACT-US: 

 

 

 

Paris Cab Airport ® on your mobile

 
Coming soon at your fingertips on
iOS and Android.